O nas - QS Przedsiębiorstwo Informatyczne

Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

QS Przedsiębiorstwo Informatyczne Janusz Wilkaniec istnieje od 1989 roku.
Prowadzone jest przez Janusza Wilkaniec i Annę Nowak - Wilkaniec.

Grupą odbiorców są:
mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe, usługowe, jednostki budżetowe, wspólnoty mieszkaniowe.

Naszym głównym celem jest produkcja i dostarczenie kompletnego i autorskiego oprogramowania w zakresie księgowości, finansów, kadr i płac; dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i wymagań Użytkownika oraz wdrożenie i szkolenie pracowników.
Projekty wykonywane są na konkretne zamówienie, tzw. oprogramowanie dedykowane. Jesteśmy otwarci na sugestie Użytkowników, które staramy się jak najszybciej udostępnić w naszych programach. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby każdy Klient miał możliwość kupna programu, który spełnia wszystkie konkretne wymagania do pracy.
Integracja programów oraz wspólna baza pozwala na ścisłą współpracę poszczególnych programów, diametralnie skracając proces rejestrowania danych.

Ważnym elementem naszej działalności jest zapewnienie Użytkownikowi oprogramowania stałej opieki technicznej (support'u) po zakończeniu wdrożenia lub bezpośrednio po zakupieniu oprogramowania z naszej oferty. Szybkość reakcji na sugestie jest doceniania przez naszych Klientów.

Dzięki kosekwencji w działaniu i niezmiennym wartościom w biznesie, możemy współpracować z liczną grupą Klientów.
Jesteśmy przekonani, że marka, którą udało się nam wypracować przez 30 lat działalności, przyczyni się do dalszego umacniania naszej pozycji na rynku.


71 780 59 03
Kliknij, aby wysłać wiadomość e-mail
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego