Firma - QS Janusz Wilkaniec - Oprogramowanie dla firm

Przejdź do treści

QS Przedsiębiorstwo Informatyczne Janusz Wilkaniec istnieje od 1989 roku.
Prowadzone jest przez Janusza Wilkaniec i Annę Nowak - Wilkaniec.
Naszą grupą odbiorców są: mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki budżetowe, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.
Naszym głównym celem jest produkcja i dostarczenie kompletnego i autorskiego oprogramowania w zakresie księgowości, finansów, kadr i płac. Dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i wymagań Użytkownika oraz wdrożenie i szkolenie pracowników.
Oferujemy oprogramowanie ofertowe jak i projekty wykonywane są na konkretne zamówienie, tzw. oprogramowanie dedykowane. Jesteśmy otwarci na sugestie Użytkowników, które staramy się jak najszybciej udostępnić w naszych programach. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby każdy Klient miał możliwość kupna programu, który spełnia wszystkie konkretne wymagania do pracy.  Integracja programów oraz wspólna baza pozwala na ścisłą współpracę poszczególnych programów, diametralnie skracając proces wprowadzania danych.

Ważnym elementem naszej działalności jest zapewnienie Użytkownikowi oprogramowania stałej opieki technicznej (support'u) po zakończeniu wdrożenia lub bezpośrednio po zakupieniu oprogramowania z naszej oferty. Szybkość reakcji na sugestie jest doceniania przez naszych Klientów.
Dzięki kosekwencji w działaniu i niezmiennym wartościom w biznesie, możemy współpracować z liczną grupą Klientów. Jesteśmy przekonani, że marka, którą udało się nam wypracować przez 30 lat działalności, przyczyni się do dalszego umacniania naszej pozycji na rynku.

ul. Powstańców Śląskich 94
53-333 Wrocław
+048 71 780 59 03
QS Janusz Wilkaniec
Wróć do spisu treści